Král majálesu Jírovcovky zvolen
Budějovický Majáles je celotýdenní, kulturně rozmanitý festival, který se již od roku 2004 uskutečňuje v centru Českých Budějovic. Za dobu své existence se stal největším neziskovým festivalem v České republice. Každoročně se opakující festival se řadí k největším Majálesům v ČR.


20.02.2023
Školní akce

Jírovcovka v pátek zvolila svého krále majálesu, který se utká se zástupci ostatních středních škol. Přejeme našemu králi Kubovi Stavárkovi v soutěži hodně štěstí a slibujeme, že jej budeme podporovat.

Jak probíhala volba krále si můžete prohlédnout v bohaté fotogalerii. V hlavní porotě zasedli včela Jarmila, vidlák Martin, sporťák Pavel a krasavice Šárka, což dokládá, že i pan ředitel a učitelé jsou s našimi žáky*žákyněmi na stejné vlně. Druhákům děkujeme za vzornou přípravu akce, díky patří i všem ostatním, kteří se aktivně zapojili do školní akce "Februáles". Všichni si to jistě užili a přes víkend si stihli odpočinout:)


Král majálesu Jírovcovky zvolen Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 14.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 16.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 17.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 18.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 19.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 4.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 5.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen febru 6.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 7.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 8.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 9.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 10.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 11.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 12.JPG.Král majálesu Jírovcovky zvolen Febru 13.JPG.