Republikové kolo soutěže Mladých zdravotníků Opava 2023
Cílem Republikového kola soutěže Mladých zdravotníků je prověřit znalosti a praktickou připravenost soutěžících družstev v poskytování první pomoci, umožnit výměnu zkušeností, zdokonalit činnost soutěžících při přípravě na záchranu života a zdraví spoluobčanů a v neposlední řadě naplňovat a realizovat principy Červeného kříže


27.06.2023
Z čeho máme radost

Soutěží mladých zdravotníků, kterou pořádá Český červený kříž, prošel náš zdravotní kroužek bez zaváhání. První místo v okresním kole je posunulo do kola krajského. Ve tvrdé konkurenci obstáli a postoupili do celostátního kola. To je čeká poslední víkend před prázdninami. Je třeba ocenit, že kroužek Mladých zdravotníků vedou  a všechny jeho aktivity organizují starší studenti pod vedením Nely Preisové. A díky nim náš tým zabodoval i na ústředním kole. Lepší už být nemohli, odváželi si ve své kategorii zlatou medaili! Jsou to studenti kvarty: Veronika Dvořáková, Markéta Rysová, Magdalena Kostková, Barbora Duníková, Tomáš Kučera a Vojtěch Dřevikovský. Gratulujeme!!


Republikové kolo soutěže Mladých zdravotníků Opava 2023 Republikové kolo soutěže Mladých zdravotníků Opava 2023 ČK 1.PNG.Republikové kolo soutěže Mladých zdravotníků Opava 2023 ČK 3.PNG.