Dofe a slavnostní stříbrno-bronzová ceremonie
Každý úspěšný absolvent programu DofE se může zúčastnit slavnostního předávání certifikátu a odznaku – ceremonie. Ceremonie probíhá za účasti patronů DofE a dalších významných hostů.


26.02.2024
Z čeho máme radost

A my máme radost, že 20. února si převzaly naše studentky Hinterhölzová Nicolette (3.B), Vopalecká Lenka (3.B) a Oláhová Zuzana (3.B) bronzové certifikáty a Marie Bierbaumer (maturantka 2023). Patřily mezi 68 studentů a studentek Jihočeského kraje, kteří toto ocenění získávají po absolvování programu, který pochází z Velké Británie a byl založen v roce 1956 princem Philipem, manželem královny Alžběty II. Stříbrný certifikát si odneslo 12 absolventů, bronzový pak 56 absolventů. Celkem je v Jihočeském kraji do programu zapojeno 21 organizací. Jsme moc rádi, že je Jírovcovka mezi nimi! 


Dofe a slavnostní stříbrno-bronzová ceremonie Dofe a slavnostní stříbrno-bronzová ceremonie dofe 1.jpg.Dofe a slavnostní stříbrno-bronzová ceremonie dofe 3.jpg.Dofe a slavnostní stříbrno-bronzová ceremonie dofe 4.jpg.Dofe a slavnostní stříbrno-bronzová ceremonie dofe 5.jpg.Dofe a slavnostní stříbrno-bronzová ceremonie dofe ceremonie.jpg.